4shared

Čistenie čalúneného nábytku

pred po3

OTÁZKY A ODPOVEDE

Pri čistení používame moderné technológie a čistiace prostriedky najvyššej kvality. Každá škvrna je pre náš skúsený tím výzvou. Bohužiaľ, napriek všetkej našej snahe nedokážeme garantovať vyčistenie všetkých nečistôt a škvŕn. 

Čistíme u Vás doma.

Vyčistíme Váš čalúnený nábytok kvalitne, šetrne, bez poškodenia a s osobitným prístupom okrem koženého a koženkového poťahu. Starožitný nábytok vyčistíme a ošetríme po obhliadke.

ČISTENIE ČALÚNENÉHO NÁBYTKU Cena
Kreslo 25,00€
2-kreslo 40,00€
Gauč 40,00€
Pohovka 35,00€
Sedacia súprava
– klasická 3+1+1 75,00€
– klasická 3+2+1 85,00€
– rohová 70,00€
– rohová + kreslo 80,00€
Posťeľ man. 40,00€
Detská posteľ 20,00€
Ortoped. epeda 190x80cm 20,00€
Kuchynská lavica 30,00€
Stoličky 5,00€
Taburet 7,00€
Vankuše 5,00€

Konečná cena sa odvíja od miery znečistenia, veľkosti nábytku a čisteného materiálu.

Ak chcete využiť našu službu zavolajte na tel.0905 323735 a dohodnite si termín.

Kvalitné vyčistenie sedacej súpravy sa začína dvojkotúčovým kefovým strojom na čistenie – tepovanie sedačiek. Je skonštruovaný pre dokonalé uvoľnenie nečistoty a hlbšie zapracovanie chémie do čisteného povrchu. Chémia sa strieka priamo na kefy stroja. Vďaka použitiu tohoto stroja sa dostane chémia hlbšie, povrch na ktorom sú mapy a fľaky sa zjednotí a celkovo sa uvoľní 2-3 krát väčšie množstvo nečistoty, ako iba pri extrakčnom čistení.

O životnosť vašej sedacej súpravy či čaluneného nábytku sa nemusíte báť. Výkon stroja – (400 otáčok/min) a kefy rôznej tvrdosti, ktoré sa volia podľa čisteného nábytku zaručujú kvalitné vyčistenie – vydrhnutie akejkoľvek sedačky, alebo iného čalúneného nábytku bez mechanického poškodenia.

Pokračujeme hĺbkovým čistením – prepieraním.

Odstránenie nečistôt – ich vypláchnutie tzv. hĺbkové čistenie sa realizuje EXTRAKTOROM.

Škvrny, roztoče a nečistota pomocou tohoto stroja vypláchnu pod tlakom vody a okamžite odsávajú do zbernej nádoby. Keďže sedacia súprava sa vystriekáva čistou vodou, v látke ostáva minimálne množstvo chémie, čím chránime samotnú látku a vás.
Po tomto procese v látke neostáva žiadne, prípadne minimálne množstvo chémie.

Stroj vďaka svojmu výkonu (vysoký podtlak – 30 000 otáčková turbína) nielen perfektne vyťahá nečistoty zo sedačky, ale aj dosuší tak, aby Vám schla čo najkratšie.
Výsledkom je perfektne vyčistená sedačka, žiarivé farby a pekná svieža vôňa.

Používame len osvedčenú a certifikovanú technológiu a techniku.

Čistenie: