4shared

Čistenie čaulneného nábytku

Čalúnenie pre čistením3
Čalúnenie po čistení2

Čistenie:

Sme firma rodinného charakteru a naše služby zabezpečujeme už od roku 1996. Ponúkame kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, sedacích súprav, gaučov, postelí, matracov, kresiel, stoličiek, automobilov a iného čalúneného nábytku.

Kvalita tepovania a čistenia:

atka2Čistenie a tepovanie vykonávame výkonnými špičkovými čistiacími a tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, Wirbel, Cyclo, ktoré sú ekologicky neškodné a spĺňajú najprísnejšie normy.

Tepovače Kärcher svojou výkonnosťou a kvalitou zabezpečia kvalitné hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov.

Ku kvalitne vykonanej práci nestačí len špičková technológia, ale treba k tomu aj skúsenosti.

Čistenie je dosiahnuté do hĺbky vlákien alebo u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom so strojmi značky Wirbel.

Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý používame, je najefektívnejší čistiaci prostriedok na čistenie kobercov a čalúneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, sú obnovené farby, látka je prevoňaná sviežou vôňou.

Ako začíname čistiť čalunený nábytok?


Kvalitné vyčistenie sedacej súpravy sa začína dvojkotúčovým kefovým strojom na čistenie – tepovanie sedačiek. Je skonštruovaný pre dokonalé uvoľnenie nečistoty a hlbšie zapracovanie chémie do čisteného povrchu. Chémia sa strieka priamo na kefy stroja. Vďaka použitiu tohoto stroja sa dostane chémia hlbšie, povrch na ktorom sú mapy a fľaky sa zjednotí a celkovo sa uvoľní 2-3 krát väčšie množstvo nečistoty, ako iba pri extrakčnom čistení.

O životnosť vašej sedacej súpravy či čaluneného nábytku sa nemusíte báť. Výkon stroja – (400 otáčok/min) a kefy rôznej tvrdosti, ktoré sa volia podľa čisteného nábytku zaručujú kvalitné vyčistenie – vydrhnutie akejkoľvek sedačky, alebo iného čalúneného nábytku bez mechanického poškodenia.

Pokračujeme hĺbkovým čistením – prepieraním.

Odstránenie nečistôt – ich vypláchnutie tzv. hĺbkové čistenie sa realizuje EXTRAKTOROM.

Škvrny, roztoče a nečistota uvoľnená rotačnými kefami a chémiou sa pomocou tohoto stroja vypláchnu pod tlakom vody a okamžite odsávajú do zbernej nádoby. Keďže sedacia súprava sa vystriekáva čistou vodou, v látke ostáva minimálne množstvo chémie, čím chránime samotnú látku a vás.
Po tomto procese v látke neostáva žiadne, prípadne minimálne množstvo chémie.

Stroj vďaka svojmu výkonu (vysoký podtlak – 30 000 otáčková turbína) nielen perfektne vyťahá nečistoty zo sedačky, ale aj dosuší tak, aby Vám schla čo najkratšie.

Výsledkom je perfektne vyčistená sedačka, žiarivé farby a pekná svieža vôňa.


Používame len osvedčenú a certifikovanú technológiu a techniku.