4shared

PRANIE A ŽEHLENIE

Pranie

Máte doma kus odevu, ktorý si netrúfate vyprať alebo je vaša deka tak veľká, že sa nezmestí do bubna? Už to nie je problém!

My Vám s tým radi pomôžeme.

Čistiareň DENOR Vám vyperieme akýkoľvek odev či textil na profesionálnych strojoch od renomovanej firmy PRIMUS a GIRBAU.

Žehlenie a konečná úprava

Nestrácajte doma čas žehlením a prežite ušetrený čas s rodinou.

Vaše veci radi vyžehlíme modernou a profesionálnou technikou od firmy BATTISTELLA.

Čistiareň DENOR Vám poskytne v dnešnej dobe čoraz viac využívanú službu – žehlenie doma vypratej bielizne a odevov. Ak máte špeciálne požiadavky na skladanie bielizne alebo samotné žehlenie stačí osloviť personál, ktorý Vám vždy rád vyhovie.

Využite niektorú z doplnkový služieb ako je impregnácia a škrobenie.

Impregnácia – nanesenie impregnačného prostriedku na už vypratý odev zvýši jeho vodeodolnosť. Je vhodná najmä na zimné bundy, lyžiarske oblečenie, turistické oblečenie a samozrejme všetky ostatné odevy ktoré sú vystavované vlhkému prostrediu. Na impregnáciu používame prostriedky od firmy SEITZ, ktorá patrí medzi najlepšie svetové firmy v tomto odvetví.

Škrobenie – úprava odevných súčastí alebo tkanín v škrobovom roztoku, alebo nanesením sprejom len na určité miesta. Účelom škrobenia je najmä vystuženie textilu. Väčšia hladkosť povrchu čiastočne zabraňuje znečisteniu a uľahčuje ďalšie pranie.